Wystąpili m.in.:

Huawei Solution Manager professional support in scope of End-2-End IT Solutions design

Więcej

Absolwent Wyższej Szkoły Techniczno Ekonomicznej w Warszawie, pasjonat rozwiązań IT – prężnie działający na rynku IT od 2008 roku.

Więcej

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Informatyka i Ekonometria. W dziale sprzedaży Brother od 2012 roku.

Więcej

Z branżą IT jest związany już od blisko 20 lat. Absolwent  wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.

Więcej

Menager z ponad 25 letnim doświadczeniem. Z branżą IT oraz Sietom związany od 20 lat.

Więcej

Magister Wydziału Historycznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizacja Pedagogiczna i Społeczno-Ekonomiczna. Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółce rodo.pl Sp. z o.o. Sp.k..

Więcej

Manager ds. Kluczowych Klientów w Acer Polska. Doświadczony sprzedawca i specjalista IT. Z branżą IT związany 13 lat

Więcej

Od 11 lat związany z branżą techniki biurowej oraz zarządzania dokumentem. Aktualnie od stycznia 2011 zatrudniony jako Kierownik ds. Kluczowych Klientów w oddziale ARCUS S.A. w Poznaniu

Więcej

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu Systemów Informacji Przestrzennej

Więcej

Kierownik Działu Sprzedaży w firmie Rekord Systemy Informatyczne. Powiązany z branżą IT od kilkunastu lat z czego od 2005 roku w zakresie administracji samorządowej

Więcej

profesor w Instytucie Inteligentnych Systemów Informatycznych na Politechnice Częstochowskiej, specjalizuje się w badaniach dotyczących inteligentnego rozumienia i przetwarzania dużych zbiorów danych

Więcej

W branży od 16 lat; Key Account Manager odpowiedzialny za systemy zarządzania flotą urządzeń oraz optymalizację kosztów związanych z drukiem.

Więcej

Specjalista ds. szkoleń i wdrożeń systemów klasy EZD oraz informatyzacji administracji publicznej. Współtwórca systemu obiegu dokumentów Dokus.

Więcej

Doświadczony inżynier, prelegent i specjalista IT. Zajmuje się tematyką bezpieczeństwa danych od kilkunastu lat, ze specjalizacją w obszarze kopii zapasowych.

Więcej

Opiekun Kluczowych Klientów w firmie Arrow ECS (dystrybutora VAD rozwiązań w branży IT) odpowiedzialny m.in. za obsługę partnerów/integratorów oraz dobór rozwiązań w zakresie składowania i zabezpieczenia danych.

Więcej

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Ukończył studia o specjalności informatyka oraz obronił rozprawę doktorską na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Od 15 lat pracuje jako informatyk w administracji.

Więcej

Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Od 15 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów.

Więcej

Zastępca Dyrektora Departamentu Systemów Państwowych w Ministerstwie Cyfryzacji. Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

Redaktor naczelny miesięcznika „IT w Administracji”. Od 1998 bierze czynny udział w rozwoju rynku teleinformatycznego we Wrocławiu. Założył i przez blisko dekadę rozwijał jedną z pierwszych w Polsce osiedlowych sieci komputerowych.

Więcej

Menedżer ds. Kluczowych Klientów w firmie EVER, odpowiedzialny m.in. za projektowanie oraz budowanie koncepcji zasilania gwarantowanego u Klientów (rozwiązania 1 i 3-fazowe).

Więcej

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną i telekomunikacyjną. Obecnie, od trzech lat, jako Technical Sales zajmuje się wsparciem sprzedaży w Lenovo PC Business Group koncentrując się na urządzeniach z rodziny Think (ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation)

Więcej