Zastępca Dyrektora w Departamencie Rozwoju Usług, Centrum GovTech, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Usług w Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

Radca prawny, TKP Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Ekspert prawny w zakresie zamówień publicznych z przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem. W kancelarii uczestniczy w pracach praktyki TMT, stojąc na czele zespołu Prawa zamówień publicznych.

Więcej

MultiAccess Centre

Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego. W latach 2014/2015 była inicjatorem, propagatorem i kierownikiem kwalifikacyjnych studiów podyplomowych Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia.

Więcej

Radca prawny, Partner w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Ekspert prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze projektów IT. W kancelarii uczestniczy w pracach praktyki TMT, kierując zespołem IT-Telco oraz Zamówień Publicznych. Specjalizuje się w problematyce prawnej nowych technologii i prawa autorskiego.

Więcej

Starszy Kierownik Projektu, Departament Rozwoju Usług, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Manager z wieloletnim doświadczeniem, w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Zawodowo od ponad 3 lat związany z Ministerstwem Cyfryzacji, a aktualnie z Centrum GovTech i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, gdzie odpowiada za budowę i rozwój chmury dla administracji publicznej.

Więcej

Radca prawny, Partner w Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM od 2006 r.

Dr Wojciech Dubis specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, międzynarodowym prawie prywatnym, prawie mediów elektronicznych oraz prawie handlowym, w tym m.in. w zagadnieniach związanych z prawem bankowym, fuzjami i przejęciami, obrotem wierzytelnościami, prawem ubezpieczeń gospodarczych.

Więcej

Kierownik Wydziału Informatyki i Obsługi Administracji w Urzędzie Gminy w Tarnowie Podgórnym

Od 12 lat pracuje w branży IT. Najbardziej interesuje go tematyka systemów operacyjnych oraz sieci komputerowych. Od 2012 roku jest związany z administracją samorządową.

Więcej

Radca prawny w Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM od czerwca 2020 roku

W Kancelarii SDZLEGAL SCHINDHELM Karolina Knysak jest członkiem zespołu prawa procesowego i postępowań arbitrażowych. Doradza i świadczy pomoc prawną dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców, głównie w obszarze prawa cywilnego, na etapie przedsądowym oraz w obszarze sporów sądowych.

Więcej

Współpracownik "IT w Administracji"

Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Od 20 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów.

Więcej

Informatyk Urzędu Miasta i Gminy w Skokach

Od 17 lat informatyk w administracji, obecnie pełni funkcję Informatyka Urzędu Miasta i Gminy w Skokach. Od 13 lat prowadzi firmę IT wspierającą samorządy, jednostki oświaty, kultury, i opieki społecznej.

Więcej

zastępca prezesa zarządu oraz zastępca dyrektora ośrodka szkoleniowego Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych w Poznaniu

Z WOKiSS związana zawodowo od 2000 roku. Odpowiedzialna za koordynowanie współpracy międzynarodowej, rozwijanie istniejących procesów świadczenia usług oraz inicjonowanie nowych kierunków działalności szkoleniowo-doradczej Stowarzyszenia.

Więcej

Key Account Manager, Brother

Specjalista w zakresie kompleksowej obsługi w zakresie środowiska druku, skupiający się głównie na długoterminowych kontraktach obsługiwanych w chmurze (Cloud MPS).

Więcej

System Integrators & Business Manager w firmie SHARP Electronics Europe GMBH SP. z o. o.

od 24 lat zdobywa doświadczenie w branży urządzeń drukujących oraz informatycznej. Wiedzę zdobywał bezpośrednio u producentów tj. RICOH, SHARP. Zajmował się analizą potrzeb klienta jako Presales, dobieraniu rozwiązań z obszaru wydruku, systemów skanowania, systemów zarządzania urządzeniami, jak również systemami obiegu dokumentów.

Więcej

Public Sector Sales Executive Large Enterprise

W firmie Lenovo pracuje od 2015 roku. Od listopada 2020 roku odpowiada za sektor publiczny oraz rynek edukacji w Polsce.

Więcej

Kierownik Działu Handlowego Oddziału Poznań, Arcus S.A.

Manager specjalizujący się obszarze optymalizacji zarządzania dokumentem oraz automatyzacji procesów biznesowych.

Więcej

Security Specialist, Advatech

Posiada 19-letnie doświadczenie w branży IT. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Security Specialist. Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

Więcej

Video Collaboration Products Business Development Manager, Huawei region CEE&Nordic.

Video Collaboration Products Business Development Manager, Huawei region CEE&Nordic. W Huawei odpowiada za wsparcie rozwoju produktu IdeaHub w regionie CEE&Nordic.

Więcej

CEO, Członek Zarządu, GIAP, Sputnik Software

Od początku kariery zawodowej pracował nad rozwojem i wdrożeniem oprogramowania GIS (systemu informacji geograficznej). Przez wiele lat pracował w międzynarodowych organizacjach specjalizujących się w rozwiązaniach IT do zarządzania przestrzennego.

Więcej

Fujitsu Polska

Architekt rozwiązań w Fujitsu Polska. W branży IT pracuje od ponad 10 lat zdobywając doświadczenie w firmach dystrybucyjnych oraz integratorskich. Głownie koncertuje się na rozwiązaniach przechowywania danych oraz ich bezpiecznego przechowywania  jak również rozwiązaniach wirtualnych i środowiskach HCI

Więcej

Menedżer ds. Kluczowych Klientów, EVER

Menedżer ds. Kluczowych Klientów w firmie EVER, odpowiedzialny m.in. za projektowanie oraz budowanie koncepcji zasilania gwarantowanego u Klientów

Więcej