Wystąpili m.in.:

Specjalista z zakresu obsługi jednostek sektora finansów publicznych, w szczególności jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek komunalnych. Kieruje praktyką Departamentu Prawa Administracyjnego i Jednostek Publicznych.

Więcej

Posiada 19-letnie doświadczenie w branży IT. Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

Więcej

Konsultant ds. rozwiązań MDS&IT. Posiada 18 lat doświadczenia zawodowego w branży IT. Specjalizuje się w rozwiązaniach do zarządzania kosztami i produkcji dokumentów jak również integracji ich z systemami obiegu dokumentów i archiwizacji.

Więcej

Absolwent WIT pracujący na stanowisku Pre-Sales Support Engineer w dziale SMB w Lenovo.

Więcej

Informatyk związany z administracją publiczną od 2006 roku, a od 2013 roku również ze służbą zdrowia. Od wielu lat prowadzi bloga technologicznego warsztatownia.it.  Od marca 2014 r. felietonista czasopisma „IT w Administracji”.

Więcej

Informatyk w Urzędzie Miasta Władysławowo. Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa systemów i sieci informatycznych oraz zagrożeń w cyberprzestrzeni.

Więcej

Doświadczony inżynier, prelegent i specjalista IT. Zajmuje się tematyką bezpieczeństwa danych od kilkunastu lat, ze specjalizacją w obszarze kopii zapasowych.

Więcej

Redaktor naczelny miesięcznika “IT w Administracji”. Od 1998 bierze czynny udział w rozwoju rynku teleinformatycznego we Wrocławiu. Założył i przez blisko dekadę rozwijał jedną z pierwszych w Polsce osiedlowych sieci komputerowych.

Więcej

Menedżer ds. Kluczowych Klientów w firmie EVER, odpowiedzialny m.in. za projektowanie oraz budowanie koncepcji zasilania gwarantowanego u Klientów (rozwiązania 1 i 3-fazowe).

Więcej