Redaktor naczelny miesięcznika "IT w Administracji"

Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP.

Więcej

Zastępca prezesa zarządu oraz zastępca dyrektora Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych w Poznaniu

Z WOKiSS związana zawodowo od 2000 roku. Odpowiedzialna za koordynowanie współpracy międzynarodowej, rozwijanie istniejących procesów świadczenia usług oraz inicjonowanie nowych kierunków działalności szkoleniowo-doradczej Stowarzyszenia.

Więcej

Kierownik Projektu "Drony Nad Metropolią"

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów w branży telekomunikacyjnej, finansowej, informatycznej a obecnie administracji publicznej.

Więcej

Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Systemami w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

Ekspert rynku IT

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Specjalista w Dziale Współpracy z Podmiotami Otoczeniem EZD w NASK-PIB

Specjalista w Dziale Współpracy z Podmiotami Otoczeniem EZD w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowym Instytucie Badawczym.

Więcej

Absolwent Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, ukończył studia magisterskie na Wydziale Zarządzania.

Więcej

Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych, w szczególności złożonych zamówień informatycznych, autorka wielu publikacji, członek zarządu OSKZP, członek Rady Programowej miesięcznika „Przetargi Publiczne”, wykładowca.

Więcej

Arcus S.A., Kierownik Działu Handlowego Oddziału Poznań

Od 12 lat w strukturach Arcus S.A. pomagam firmom i instytucjom w optymalizacji kosztów druku oraz automatyzacji procesów biznesowych.

Więcej

CEE Cybersecurity Platform Leader, Trend Micro

Ekspert ds. bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych

Więcej

Stormshield

Certyfikowany inżynier presales dla rozwiązań sieciowych, w tym Stormshield

Więcej

Inżynier wsparcia sprzedaży oraz wdrożeniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Elektroniki i Telekomunikacji oraz certyfikowany inżynier wielu rozwiązań bezpieczeństwa.

Więcej

Key Account Manager - Business Channel

Specjalista w zakresie sprzedaży biznesowych urządzeń drukujących oraz usług zarządzania drukiem (MPS)

Więcej

Junior product manager Holm Security, DAGMA Bezpieczeństwo IT

Odpowiedzialny za wsparcie i ekspansję sprzedaży platformy do zarzadzania podatnościami Holm Security na polskim rynku.

Więcej

Product Manager Stormshield w DAGMA

Wspiera rozwój i wsparcie kanału partnerskiego, nadzoruje testy produktowe oraz kontaktuje się bezpośrednio z klientami w celu doboru odpowiedniego dla nich rozwiązania.

Więcej

COPY SYSTEM Sp. z o.o.

Przez dwie dekady związany z sektorem zarządzania drukiem. Jako Prezes Zarządu COPY SYSTEM Sp. z o.o., odegrał kluczową rolę w pionierskim wprowadzeniu na rynek wielkopolski modelu dzierżawy urządzeń biurowych. W rezultacie, wiele firm i instytucji osiągnęło istotne oszczędności w obszarze druku oraz doskonale zoptymalizowało proces obiegu dokumentów.

Więcej

Area Sales Manager Poland, innovaphone

Z wykształcenia informatyk ekonomiczny, z zamiłowania sprzedawca z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży teleinformatycznej.

Więcej

Head of Sales, Grandmetric

Z wykształcenia inżynier informatyk, ze specjalizacją w obszarze VoIP, od 13 lat aktywnie wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań komunikacyjnych, sieciowych i bezpieczeństwa.

Więcej

Radca prawny, Senior Associate w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka

Ekspert w zakresie prawa zamówień publicznych z bogatym doświadczeniem w doradztwie na rzecz klientów z sektorów m.in. IT/TMT czy infrastrukturalnego.

Więcej

Dyrektor ds. wdrożenia chmury w Centralnym Ośrodku Informatyki

Manager z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Zawodowo związany z Centralnym Ośrodkiem Informatyki oraz Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Więcej

Lenovo PC Business Group

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną i telekomunikacyjną. Przez ostatnie lata pracował u czołowych firm m.in. Hewlett-Packard oraz ACER gdzie w zespołach techniczno-sprzedażowych był odpowiedzialny za największe instytucje z sektorów Administracji Publicznej.

Więcej

Ekspert rynku IT

Od 15 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów.

Więcej

Informatyk Urzędu Miasta i Gminy w Skokach

Od 17 lat informatyk w administracji, obecnie pełni funkcję Informatyka Urzędu Miasta i Gminy w Skokach. Od 13 lat prowadzi firmę IT wspierającą samorządy, jednostki oświaty, kultury, i opieki społecznej.

Więcej

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Doradca Zarządu Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych

Więcej

Kierownik Działu Cyberbezpieczeństwa, Advatech

Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Kierownik Działu Cyberbezpieczeństwa. Odpowiedzialny jest za dobór innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT, ze szczególnym naciskiem na możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

Więcej