Wielkopolski Konwent Informatyków oraz Klub Informatyka Samorządowego to cykliczne przedsięwzięcie regionalne, które integruje lokalne środowisko informatyków i menedżerów IT wszystkich placówek administracji publicznej. Udział w wydarzeniu stwarza doskonałą okazję do spotkań przedstawicieli władz centralnych i samorządowych. Jest miejscem wymiany doświadczeń i dyskusji o informatyzowaniu sektora publicznego.
Regionalne Konwenty Informatyków
Cykl spotkań integrujących lokalne środowiska IT z administracji publicznej
W programie
wykłady, prezentacje i warsztaty
01
NIS2 i KSC – największe wyzwania dla jst
w kontekście zmieniającego się otoczenia prawnego
02
Chmura Azure
skąd wiemy, gdzie są nasze dane i czy są one bezpieczne?
03
Zarządzanie infrastrukturą krytyczną
w systemach IT dedykowanych administracji publicznej
04
Doręczenia elektroniczne
zmiany w procedurach i wyzwania stojące przed urzędami w zakresie wdrażania e-Doręczeń
Prelegenci
przedstawiciele ministerstw, jednostek z regionów, dystrybutorów rozwiązań IT, prawnicy
Organizatorzy
Poznajmy się!




















