Regionalne Konwenty Informatyków

Cykl spotkań integrujących lokalne środowiska IT z administracji publicznej

Wielkopolski Konwent Informatyków oraz Klub Informatyka Samorządowego to cykliczne przedsięwzięcie regionalne, które integruje lokalne środowisko informatyków i menedżerów IT wszystkich placówek administracji publicznej. Udział w wydarzeniu stwarza doskonałą okazję do spotkań przedstawicieli władz centralnych i samorządowych. Jest miejscem wymiany doświadczeń i dyskusji o informatyzowaniu sektora publicznego.

W programie

wykłady, prezentacje i warsztaty

01

NIS2 i KSC – największe wyzwania dla jst

w kontekście zmieniającego się otoczenia prawnego

02

Chmura Azure

skąd wiemy, gdzie są nasze dane i czy są one bezpieczne?

03

Zarządzanie infrastrukturą krytyczną

w systemach IT dedykowanych administracji publicznej

04

Doręczenia elektroniczne

zmiany w procedurach i wyzwania stojące przed urzędami w zakresie wdrażania e-Doręczeń

Prelegenci

przedstawiciele ministerstw, jednostek z regionów, dystrybutorów rozwiązań IT, prawnicy

Organizatorzy

Poznajmy się!

Miesięcznik „IT w Administracji”

Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych