Brother

Magister Wydziału Historycznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizacja  Pedagogiczna i  Społeczno-Ekonomiczna.

Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółce rodo.pl Sp. z o.o. Sp.k.. Jest twórcą zespołu audytowego. Doprowadził do podpisania kilkaset kontraktów z podmiotami publicznymi i prywatnymi. Specjalista ochrony danych osobowych i systemów bezpieczeństwa.

Aktywnie przyczynia się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa klientów rodo.pl, łącząc wiedzę i doświadczenie z  wymogami i potrzebami prawnymi. Wprowadza do oferty spółki nowe produkty i usługi oraz dzieli się swoim doświadczeniem z klientami i pracownikami.

Prowadzi również szereg szkoleń w tym dla kadry kierowniczej, zwracając uwagę na zagadnienia istotne i krytyczne z punktu widzenia najwyższego kierownictwa.

Jest specjalistą działu sprzedaży i marketingu. Posiada duże doświadczenie w  pozyskiwaniu i obsłudze klientów. Długi czas związany był z branżą finansową  w BZ WBK  Leasing S.A. (obecnie Santander Leasing S.A.) gdzie szybko awansował na Dyrektora Sprzedaży Makroregionu Zachodniopomorskiego BZ WBK Leasing i ostatecznie objął stanowisko zastępcy Dyrektora Sprzedaży na terenie kraju.

Pozostali prelegenci